Odpowiedzi na częste pytania

Czy sanatorium oferuje pobyty wypoczynkowe i lecznicze bez skierowania?

- Tak, sanatorium posiada bogatą ofertę prywatnych pobytów wypoczynkowych i leczniczych bez skierowania. Dodatkowo w sanatorium dostępne są oferty specjalne (np. Wielkanoc, Majówka, Boże Narodzenie itd.)

Jak daleko od centrum (deptak) znajduje się Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda?

- Sanatorium położone jest przy ul. Piłsudskiego 42, tj. ok 600 metrów od wejścia na deptak.

Jadę do sanatorium autobusem. Gdzie wysiąść?

Najdogodniejszym miejscem na zakończenie podróży jest przystanek „Hawana”. Przystanek znajduje się ok 250 metrów od sanatorium. Po wyjściu z autobusu trzeba udać się w kierunku Nowego Sącza. Sanatorium będzie się znajdować po prawej stronie. Na budynku umiejscowiony jest szyld.

Co trzeba ze sobą zabrać jadąc do sanatorium?

- Jadąc do sanatorium na pobyt z zabiegami, warto zabrać ze sobą gumowe klapki, szlafrok, ciemny ręcznik kąpielowy, dres, wygodne obuwie, dowód tożsamości, potwierdzenie rezerwacji wystawione przez sanatorium. W przypadku dofinansowanego przez PFRON turnusu rehabilitacyjnego, prosimy
dodatkowo zabrać kserokopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności i informację o stanie zdrowia wydawaną przez lekarza. W przypadku pobytu wypoczynkowego bez zabiegów, wystarczy zabrać ze sobą dowód to tożsamości i potwierdzenie rezerwacji wystawione przez sanatorium.

Jakie jest wyposażenie pokoju?

- Podstawowe wyposażenie każdego pokoju to telewizor z płaskim ekranem, telefon, czajnik elektryczny, talerzyk, szklanka, łyżeczka.

Czy sanatorium zapewnia ręczniki?

- Sanatorium zapewnia 2 ręczniki na osobę (duży i mały). Ręczniki wymieniane są w połowie turnusu. Na życzenie zapewniamy dodatkową wymianę ręczników (odpłatną).

Czy w Sanatorium Uzdrowiskowym Zgoda dostępny jest Internet?

- Tak, w sanatorium dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy Internet.

Czy Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda prowadzi turnusy rehabilitacyjne dofinansowane ze środków PFRON?

Tak, Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda realizuje dofinansowania PFRON i posiada aktualne wpisy do rejestrów. Terminy turnusów rehabilitacyjnych, ceny oraz leczone dysfunkcje opisane są TUTAJ

Czy wizyta lekarska jest wliczona w cenę w przypadku pobytu leczniczego / turnusu rehabilitacyjnego?

- Tak, wizyta lekarska jest uwzględniona w cenie pobytu leczniczego. W przypadku dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego przewidziane są dwie wizyty lekarskie.

Czy mogę skorzystać z większej ilości zabiegów od tej przewidzianej w ofercie pobytowej?

- Oczywiście. Dodatkowe zabiegi pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych efektów leczenia, pomagają odzyskać zdrowie i sprawność fizycznś. Wszystkie zabiegi lecznicze zlecane są przez lekarza. Cennik dodatkowych zabiegów dostępny jest TUTAJ

Ile zabiegów będę mieć zapewnionych w cenie pobytu?

- W zależności od wybranej oferty pobytowej mają Państwo do wykorzystania określoną ilość zabiegów. Szczegółowa informacja dotycząca ilości zabiegów zawarta jest na potwierdzeniu rezerwacji przesłanym przez pracownika recepcji, a także w opisie wybranej oferty pobytowej.

Jaka jest forma wyżywienia w Sanatorium Uzdrowiskowym Zgoda?

- Posiłki serwowane są do stolików.

Czy jadalnia mieści się w budynku sanatorium?

- Tak, jadalnia znajduje sią w sanatorium.

Czy wszystkie zabiegi świadczone są w budynku sanatorium?

- Tak, baza zabiegowa znajduje się w Sanatorium Uzdrowiskowym Zgoda, na 1 piętrze.

Czy w sanatorium mogę płacić kartą?

- Tak, sanatorium akceptuje karty płatnicze. Wyjątek stanowi opłata uzdrowiskowa, którą opłaca się gotówką.

O której godzinie rozpoczyna się i kończy doba hotelowa?

- Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 12:00. W dniu wyjazdu pokoje dostępne są do godz. 12:00. Wyjątek stanowią indywidualne ustalenia z Klientem, zapisane w potwierdzeniu rezerwacji.

Czy sanatorium posiada parking?

- Niestety sanatorium nie posiada własnego parkingu. Pojazd można zaparkować na chodniku w pobliżu sanatorium. W pobliżu sanatorium dostępne są również płatne miejsca parkingowe. Szczegółowych informacji udziela recepcja.

Czy można przyjechać do sanatorium z pieskiem lub innym pupilem?

- Niestety sanatorium nie przyjmuje zwierząt.